لوازم چهارشنبه سوری مجاز

چهارشنبه سوری باستانی رسم سنتی ماست ،که در آخرین شب چهارشنبه سال همه کنار هم جمع میشن آتیشی روشن میکنن و به قول معروف غم ها رو میسوزنن و از آتش سورخی میگیرن برای شروع یک سال جدید. یک بهار جدید.

با تغییر روش های زندگی و نوع زندگی آپارتمان نشینی دیگه خبری از اون هیزم و آتیش نیست و به جاش لوازمی درست شدن که بشه برای لحظاتی از آتش و نور لذت برد.

البته خوب خیلی خوب میدونید کلی لوازم غیر مجاز و پر خطر هم هست متاسفانه که به جای شاد کردن و خوشحالی این چهارشنبه سوری رو زهر میکنن.

10 سالی میشه که ما در مجموعه نارگستر و نورافشان البرز لوازمی رو تولید میکنیم که لذت آتش واقعی رو جرقه های رنگی رو برای مردم کشور عزیزمون ایران پدید بیاریم.

تا فعالیت کنیم خانواده ها یک شب پر هیجان اما بدون آسیب و و دردسر رو داشته باشن. شما میتونید در این سایت این لوازم مجاز و ایرانی با کیفیت رو از هر جایی کشور عزیزمون انتخاب کنید و ما براتون ارسال کنیم.

و به زیبایی به شعار خودمون یعنی #باما_شادباشید برسیم. 

عکس کلی از محصولات آتش بازی ما رو مشاهده میکنید.

 

درباره هپی مپی

وقتی تو خانواده ایی به دنیا بیای که پدرت نظامی بوده باشه،یکی از پدر بزرگهات باروت کوب باشه. و شیطنت و ترقه بازی از بازیهای روزانت باشه.و تمام چهارشنبه سوری های زندگیت رو به فروش لوازم آتش بازی پرداخته باشی مسلما با هر مدرک دانشگاهی هم باشی... [ادامه]

اطلاعات تماس

کرج میدان شهدا خیابان بهار نرسیده به برج دالاهو روبروی کوچه طاهری فروشگاه هپی مپی نورافشان
تلفن: 09101875007

عضویت در خبرنامه