بادکنک های هلیومی

بادکنک ها چندین مدل دارن که از این مدل ها دو مدل بادکنک پر کاربرد و پر مصرف هستن.

بادکنک های لاتکس سایز 12 و بادکنک های فویلی طرحدار

این مدل ها بیشتر مناسب تم های تولد هستند

بادکنک های لاتکس سایز 12 رو هممون باهاش خاطره داریم ولی خوب وقت با هلیوم پر میشه شگفت انگیز تر میشه 

بادکنک های لاتکس ما بیش از 100 مدل طرح دارن و از کشور های مختلف هستن از کشور چین با درجه کیفی  ها ی متفاوت بادکنک تایلندی،بادکنک مکزیکی و بادکنک های خاص آمریکایی

و بادکنک های فویلی با طرح ها ی مختلف تم تولد مثل قلب،سیبیل، لب،پونی،مک کویین،تاج ، بیبی دختر و پسر و تمامی طرح های تم موجود هست.

متاسفانه جدیدا به خاطر افزایش قیمت جهانی گاز هلیوم تعدادی از همکاران برای پایین نگه داشتن قیمت مصرفی بادکنک های هلیومی از گاز های جایگزین استفاده میکنند.

گاز های سبک تر از هوا مانند ازت،هیدروژن،متان و .... که این گاز ها خطرناک هستند یعنی قابلیت انفجار دارند و فروشگاه هپی مپی تحت هیچ شرایطی از این مدل گار ها استفاده نخواهد کرد.

و به شما این تضمین رو خواهد دادد که گاز مصرفی در فروشگاه هپی مپی از گاز هلیوم با خلوص 99.999 یا اصطلاحا هلیوم با گرید 5 استفاده میگردد.

 

مطالب مرتبط

درباره هپی مپی

وقتی تو خانواده ایی به دنیا بیای که پدرت نظامی بوده باشه،یکی از پدر بزرگهات باروت کوب باشه. و شیطنت و ترقه بازی از بازیهای روزانت باشه.و تمام چهارشنبه سوری های زندگیت رو به فروش لوازم آتش بازی پرداخته باشی مسلما با هر مدرک دانشگاهی هم باشی... [ادامه]

اطلاعات تماس

کرج میدان شهدا خیابان بهار نرسیده به برج دالاهو روبروی کوچه طاهری فروشگاه هپی مپی نورافشان
تلفن: 09101875007

عضویت در خبرنامه