محصولات نورافشان البرز


کد خبر: 30


تاریخ خبر: 1398/03/26


تعداد بازدید: 1412
لوازم آتش بازی ، تم تولد ، عروسک و اسباب بازی

نورافشان البرز با راه اندازی فروشگاه هپی مپی در سال 95 اقدام به عرضه محصولات متنوع از لوازم آتش بازی، تم های تولد، عروسک و اسباب بازی در تنوع بالا و قیمت مناسب نموده است.

که مختصری در مورد این فروشگاه اطلاع رسانی میکنیم.

لوازم آتش بازی : لوازم نورافشانی و آتش بازی مجاز نورافشان البرز از کارخانه نارگستر به صورت نمایندگی و با مناسب ترین قیمت در سراسر کشور میباشد.

و همینطور به خاطر جور بودن تمامی محصولات نورافشانی در تمامی ایام سال در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

تم های تولد: فروشگا هپی مپی با داشتن بیش از 60 مدل از تم های تولد مناسب برای تمام سنین میتواند یکی از مجموعه های کامل در زمینه تم های تولد و لوزم جشن و مهمانی در خدمت شما باشد. همراه با مجموعه از بادکنک های فویلی و بادکنک های لاتکس از هر تم و رنگ های شاد و جذاب

عروسک: با همکاری بهترین برند های عروسک موجود در بازار ایران و نیز استفاده از ظرفیت های بومی و ایرانی که موجب شده عروسک های دست ساز،عروسک های پولیشی با کیفیت بالا و نیز جدید ترین و زیبا ترین عروسک های دختر روس در خدمت شماست.

اسباب بازی : این مجموعه افتخار دارد که بهترین برد گیم های ایران را و نیز بهترین اسباب بازی های ایرانی را در عرضه فروش قرار دهد و با توضیحات کامل در جهت راهنمایی استفاده از محصول در خدمت شماست.

شما عزیزان میتوانید از فروشگاه اینترنتی هپی مپی خرید کرده و در اسرع وقت کالا های خود را دریافت نمایید .

و نیز میتوانید برای خرید حضوری به فروشگاه هپی مپی واقع در کرج خیابان بهار روبروی کوچه طاهری مراجعه نمایید.

تلفن های تماس این مجموعه 

02632285412

02632236312

091018575007

 


درباره هپی مپی

وقتی تو خانواده ایی به دنیا بیای که پدرت نظامی بوده باشه،یکی از پدر بزرگهات باروت کوب باشه. و شیطنت و ترقه بازی از بازیهای روزانت باشه.و تمام چهارشنبه سوری های زندگیت رو به فروش لوازم آتش بازی پرداخته باشی مسلما با هر مدرک دانشگاهی هم باشی... [ادامه]

اطلاعات تماس

کرج میدان شهدا خیابان بهار نرسیده به برج دالاهو روبروی کوچه طاهری فروشگاه هپی مپی نورافشان
تلفن: 09101875007

عضویت در خبرنامه