آخرین بروز رسانی قیمت ها 1403/03/03 پنج شنبه
سبد خرید

"دیگه همه یه فشفشه سیمی دستشون گرفتن بلدن چیکار کنن"

این تفکر غالبیه بر نورافشانی و آتش بازی اما خوب به یومن چهارشنبه سوری همه بچه ها و بزرگ تر ها با آتش و آتیش بازی سر و کار داشتن، اما موضوعی که براتون میخوام شرح بدم برای زمانیه که میخوایین از لوازم آتش بازی حرفه ایی استفاده کنید.

لوازم آتیش بازی بنا به طرح و رنگ و جذابیتی که دارن همه رو جذب میکنن تو هر سن و سال که باشید فرق نداره خیره به عملکرد این لوازم میشین.

در مورد لوازم آتش بازی میشه سه دسته بندی کلی داشت.

1- لوازم آتش بازی هوایی

2- لوام آتش بازی زمینی

3- لوازم آتش بازی چهارشنبه سوری

که هر کدام از این دسته بندی ها نیاز مند رعایت نکات ایمنی خود میباشد.

از خطرناک ترین دسته ها دسته اول هست چون برای عملکرد درست خود باید تا ارتفاع 50متر بالا برود که این یعنی شلیک اولیه خطرناکی دارد.

ابتدا قبل روشن کردن فیتیله این محصولات حتما باید نکات زیر را رعایت کنید.

1-بالای این محصولات باید تا ارتفاع 50 متر خالی باشد، یعنی این محصولات زیر درخت و سیم برق به هیچ انواع روشن نشوند.

2- این محصولات به خاطر عملکردی که دارن و اجرای در آسمان نیاز به نیروی اولیه پرتابه دارد ، یعنی چیزی مانند شلیک انجام میشود، پس باید این محصولات از طرفین محصور شوند تا این شلیک اولیه باعث افتدان محصول و یا کج شدن آن نشود.

3- فیتیله محصولات به عنوان چاشنی محصول است و به هیچ عنوان نباید دستکاری شود. و شما نمیتوانید بدون فیتیله مواد محصولات را روشن کنید. چرا؟ به این دلیل که فیتیله زمان بندی شده است و با روشن کردن راس فیتیله شما زمان چند ثانیه ایی دارید تا از محصول دور شوید و برای شما ایمن باشد در غیر اینصورت دارای خطر انفجار میباشد، لطفا محصولات بدون فیتیله و آسیب دیده را به نمایندگی مجازی که ازش خریداری کردین مرجوع کنید.

ادامه این بلاگ رو حتما دنبال کنید.....