آخرین بروز رسانی قیمت ها 1402/07/11 سه شنبه
سبد خرید

خرید وسیله ‌هایی برای بازی مخصوصا عروسک خرس برای دختران در سنین کودکی و نوجوانی و بزرگسالی از هیجان بسیار زیادی برخوردار است.

 

دختران عروسک ‌بازی را یکی از لذت ‌بخش ‌ترین بازی ‌های زمان کودکی خود معرفی می‌ کنند و حتی از زمان بچگی تا بزرگسالی تمام عروسک‌ های خود را به ‌عنوان کلکسیون سالم نگه خواهند داشت. البته امروز خرید عروسک‌ خرس دیگر ربطی به سن‌ و سال ندارد و هر فردی می ‌تواند یکی از این عروسک‌ ها را برای خود تهیه نماید.

 

در واقع روان‌ شناسان و کارشناسان زدیادی به تحقیق در مورد امور تربیتی کودکان پرداخته‌ اند و با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده اند، معتقدند که نیاز به اسباب ‌بازی از زمان تولد شروع خواهد شد و تا سنین بزرگسالی هم ادامه پیدا خواهد یافت، اما ممکن است علایق افراد در گروه‌ های سنی مختلف تفاوت پیدا کند.

عروسک بزرگ خرسی در طرح‌ ها و مدل‌ های مختلفی همیشه در طول تاریخ از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است که امروزه هم خرید عروسک خرس بزرگ برای مناسبت ‌های مختلف در بین جوانان  بسیار رواج پیدا کرده ‌است، به‌ نحوی ‌که بسیاری از جوانان در مناسبت ‌های مختلفی چون روز عشق یکی از این عروسک ‌ها را خریداری خواهند کرد و به‌ طرف مقابل خود هدیه می‌ دهد.

 

عروسک‌ های خرسی در مدل‌ های متنوع و مختلفی توسط کارخانه‌ های مختلف تولید خواهند شد و این ‌که شما بخواهید چه اندازه از آن را خریداری کنید، بستگی به بودجه ‌ای دارد که کنار گذاشته اید.

 

بنابراین شما با هر بودجه ‌ای می ‌توانید از عروسک خرسی بزرگ گرفته تا عروسک‌ های خرسی کوچک را خریداری نماید. خرید عروسک خرس کوچک برای افرادی که از بودجه‌ زیادی برخوردار نیستند، گزینه‌ بسیار مناسبی به شمار می ‌رود.

 

نکات مورد توجه هنگام خرید عروسک

 

  • زمانی ‌که قصد دارید برای خرید عروسک خرس به بازار راهی شوی باید نکات زیادی را مورد توجه قرار دهید، چرا که ممکن است بعد از خرید خود پشیمان شوید. این نکات را در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد.

 

  • جنس عروسک یکی از مهم ‌ترین مواردی است که بسیاری از افراد توجه خاصی به آن نشان می ‌دهند، عروسک ‌های خرسی معمولاً به 2 دسته نرم و سخت دسته‌ بندی می ‌شوند.

 

  • بنابراین شما با توجه به سلیقه‌ ای که دارید باید از بین این 2 نوع عروسک یکی را انتخاب کنید و انواع پارچه و پلاستیک و فوم هایی که برای ساخت این عروسک ‌ها به ‌کار رفته است را مورد بررسی قرار دهید.

 

  • بعد از جنس عروسک باید به اندازه عروسک هم نهایت دقت را داشته باشید، چرا که هنگام خرید عروسک خرس شما با اندازه‌ های مختلفی رو به رو خواهید بود و در واقع سایز عروسک ها متناسب با سن افراد با هم تفاوت دارند.

 

  • رنگ عروسکی که قرار است خریداری کنید یکی از مهم‌ ترین مواردی می باشد که بسیاری از افراد ممکن است به آن توجهی نشان ندهد، اما باید بگوییم که عروسک ‌های خرسی بزرگ در تنوع رنگ‌ های بسیار زیادی به بازار عرضه می‌ شوند و شما باید با توجه به سلیقه و علاقه ‌ای که دارید یکی از رنگ ‌های آن را باید برای خود انتخاب نمایید.

 

  • از موارد دیگری که هنگام خرید عروسک خرس باید به آن توجه داشته باشید طرح ‌دار یا ساده بودن عروسک‌ ها می ‌باشد. عروسک هایی که در طرح های ساده ارائه می شوند، فاقد هر گونه شی اضافی بر روی بدن می ‌باشند.

 

  • اما عروسک های طرحدار اصولا دارای شکل ‌های تزیینی خاصی بر روی بدن یا دست‌ های خود می ‌باشند، بنابراین با توجه به سلیقه خود باید یکی از آن‌ ها را انتخاب نمایید.

 

  • قابلیت شستشو با ماشین لباس ‌شویی از موارد مهم دیگری به شمار می ‌رود که باید بدان توجه داشته باشید، چرا که  هر چند وقت یک ‌بار باید عروسک های خود را به‌ خوبی شستشو دهید تا کثیفی وارد آن نشود.

 

 

برای خرید عروسک می توانید از اینجا اقدام نمایید